Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Neste landskamp er ? 

Brukerveileding påmelding

tirsdag 19.11

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Bridge for Alle
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Kragerø BK
Larvik BK
Lødingen BK
Malm BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Myre BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sogndal BK
Soon BK
Sortland BK
Sørreisa BK
Vega BK
Øyestad BK
Årdal BK

mandag 25.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Gardvik BK
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Kristiansands BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Stryn BK
Vestvågøy BK

torsdag 28.11

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Møstknektene
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Rælingen BK
Sarpsborg BK
Sinsen BK
Ski BK
Stange BK
Stokmarknes BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

mandag 2.12

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Gardvik BK
Haga og Aurskog BK
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lillehammer BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Otta BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Vikersund BK

tirsdag 3.12

Averøy BK
Berkåk BK
BK 1933 Tromsø
Harestua BK
Hauge BK
Holmestrand BK
Horten BK
Lødingen BK
Malm BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Otta BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Vestre Gausdal BK
Øyestad BK
Årdal BK
Åsane BK

onsdag 4.12

Departementenes BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 5.12

Alta BK
BK Ruterknekt
BK Sølvknekt
Bodø BK
Brønnøysund BK
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Hen BK
Horten BK
Lundamo BK
Lågen BK
Møstknektene
Oppdal BK
Rena BK
Stokmarknes BK
Søgne BK
Søvik BK

mandag 16.12

Harstad S&BK
Rendalen BK

tirsdag 17.12

Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Vestre Gausdal BK

onsdag 18.12

Otta BK

torsdag 19.12

Egersund BK
Gro BK
Lågen BK
Oppdal BK
Søvik BK

tirsdag 7.1

Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Øyestad BK

mandag 13.1

Harstad S&BK

torsdag 16.1

Egersund BK
Gro BK
Lågen BK
Oppdal BK
Rena BK

onsdag 22.1

Brandbu BK
Otta BK

tirsdag 28.1

Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Øyestad BK

mandag 3.2

Harstad S&BK

torsdag 6.2

Egersund BK
Gro BK
Lågen BK
Oppdal BK
Rena BK

onsdag 12.2

Brandbu BK
Otta BK

tirsdag 18.2

Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Øyestad BK

mandag 24.2

Ingen påmeldt ennå

torsdag 27.2

Egersund BK
Gro BK
Lågen BK
Oppdal BK
Rena BK

onsdag 4.3

Brandbu BK
Otta BK

tirsdag 10.3

Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Øyestad BK

mandag 16.3

Ingen påmeldt ennå

torsdag 19.3

Egersund BK
Gro BK
Oppdal BK
Rena BK

onsdag 25.3

Brandbu BK
Otta BK

mandag 20.4

Ingen påmeldt ennå

tirsdag 21.4

Harestua BK
Hauge BK
Mosjøen BK
Øyestad BK

onsdag 22.4

Otta BK

torsdag 23.4

Egersund BK
Gro BK
Rena BK